tekken shop

TEKKEN MARKET

1) Tekken Serisi = Tekken'in tüm serilerini sizin için topladık. Tekken, Tekken2, Tekken3, Tekken TAG, Tekken4, Tekken5 tüm serileri ister tek tek ister paket halinde cazip indirimlerle ve taksitle alabilirsiniz. Alamazsanız yan gelmeniz yeterli olacaktır.

2) Jin Yagmurlugu = Sıcak havada Jin gibi piyasa yapıp yagmurlukla dolaşmak isteyenler için ideal bir kıyafet. Size özel Terzimiz DİKİCİ_ERKAN_DEDE bu kıyafeti hazırladı. Satın almak isteyenlere duyurulur.

3) Steve Fox Havlusu = Bildiğiniz gibi işi gücü boks olan Steve her maçta terler bi kilo ter atar bunu neyle siler dersiniz tabii ki Steve Fox özel kurulanma havlusuyla. Üzerinde 20 altın madalya amblemi ve de aacayip neme duyarlı kıllı havlu cazip fiyatlarla sizin olabilir. Şimdi sipariş verirseniz yanına da Steve'nin Plaj havlusu bedava, eğer yanınızda telefon yoksa komşumdan aricam sipariş edecem derseniz havlunun yanısıra Ali yanlış duymadınız Ali bedava. Ali ile sex, kavga, oyun oynayabilir. Üstelik Aliye temizlik, yemek, ayak işleri, Saxo çektirebilirsiniz. Ali 1 aylık deneme sürümü olarak size verilecektir.

4) HwO Mini Mini Milk's Sütü = Sürekli ayak bacak yapan Hwoarang sürekli götü bi yerde durmayan Hwoarang bu amına kodumun çocuğu bu enerjiyi nerden alıyor diye hiç mi merak etmiyorsunuz. Ne düşündüğünüzü biliyorum yarak yiyodur diyeceksiniz ama o değil onu yiyor yemesine de o kadar enerji vermiyor randıman alamıyor. Süt içiyor evet yanlış duymadınız süt içerek bu enerjiyi alıyor. Günde 8 öğün süt içen Hwoarang'ın teninden hiç mi anlamadınız. Bembeyaz anasının ak sütü gibi. Bu süte hemen şimdi sahip olabilirsiniz. Bozuk mallardan firmamız sorumlu değildir. Çünkü bazı sapık kargocular mallarımıza tecavüz ederek bozmaktadır. Ayrıca HwO Mini Minin Milk's Sütü'nü HeiHACI süper marketlerinden temin edebilirsiniz.

5) King Maskesi = King'in yüzünü gizlemekte olduğu ve de 1 ton zopa yese de çıkmayan maskesine sahip olmak istermisiniz. Evet evet istersiniz, bunun için hemen sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca şimdi sipariş veren ilk her kişiye King'in yarağı bedava, King yarağından memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz. Aksi takdirde firmamız sorumlu olmayacaktır. Hala itiraz edip memnun kalmadım bu ne biçim firna dava edecem derseniz. Bir gün içersinde jet hızı ile gelen Paul Phoenix Abazalık sürümü sizi sikecektir. Bundanda memnun kalmazsanız sizi ancak KUMA paklar.

9) Paul Phoenix Delikanlı Adamın El Kitapçığı = Sapına kadar erkek olan Paul light erkek meselesinden dolaayı buna bir çözüm getirmek için hayranlarına Delikanlı Adamın El Kitapçığı isminde bir kitap çıkardı. Bu kitapta nasıl sex yapılır, cıbır nasıl yenir, piyasa nasıl yapılır, racon nasıl kesilir, cıbır kesmenin kolay yolları, erkek adama ne gider gibi şeyler bulabilirsiniz ben şahsen inceledim beğenmedim ama Paul gibi bir abaza bu kitabı yazında haliyle beğenmeyeni sikilme korkusu sardığından beğeniyorsunuz. Neyse Paul geliyor ben burda keseyim siz siopariş verin alın bunu yani kitabı.

6) Yoshimit + Su Kılıcı = Hep merak ederdiniz bu Yoshimitsunun kılıcının ışığı neden hiç sönmez neden hiç dövüş ederken pili bitmez diye YARACELL pilleri kullanıyorda ondan. Neyse biz araya dallar yaraklar sokmadan konuya dönelim. Muhteşem Yoshimitsu kılıcına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey siparişşş. Bu kılıçla neler yapabilirsiniz. Döner kesebilirsiniz, kıçınıza sokabilirsiniz, hıyar (yani shane falco) doğrayabilirsiniz, muz kesersiniz, daşak traşı olursunuz, sakal saç bıyık traşı da olabilirsiniz.

7) HeiHACI Takunyası = HeiHACI niçin her maça takunya ile çıkıyor diye merak etmediniz dimi, hiç içinizden "lan bu orospu çocuğu, amına bek ettüdüğüm neden böyle geliyor amına goycam yaaaawww." demediniz mi? İşte bunun cevabı. Çünkü HeiHACI Tekken müsabakalarından önce denize giriyor denizde kız kesmeye çalışan HeiHACI kıyıda ayaklarının yanmaması için özel Takunyasını takıyor. Kafa boş ya Tekken müsabakalarında gelirken de amına gorum lan Turnuvayı ben düzenlemiyormuyum donla da giderim takunyayla da diyor ve maça çıkıyor. Sizde HeiHACI takunyasına sahip olmak istiyorsanız mal mal ekrana bakıp bu yazıyı okuyacağınıza hemen sipariş verin.

8) *YeNi* Tekken Müzik Albümü = İçinde birbirinden güzel tam 20 şarkının bulunduğu bu CD mükemmel bir satış grafiği yakaladı tanıtımı GÖLKÖY DERNEĞİ'nde gerçekleşen albüm rekora koşuyom diyor ve koşuyor. İşte ALBÜM.

1. Hwoarang - Süt İçtim Dilim Yandı
2. Lei - Beyaz Giyme Toz Olur Yere Yatma Eynin Pis Olur
3. Paul - Kodum mu Oturturum
4. Jin Kazama - Uçacaksın (gülben Ergen Düet)
5. Eddy - Acıların Çocuğu
6. Steve Fox - Mahmur Bakışlı Dilberim (Nina İle Düet)
7. Kazuya - Ananın Kaşları Gara
8. Devil - Gel Günaha Girelim
9. Law - Aman Ormancı
10. Asuka Kazama - Bu Gece Ay Var
11. Raven - Anahtar
12. Yoshimitsu - Mor Koyun
13. Lee Chaolin - Yar Çarşafa Bürünmüş Gülmez Yüzü
14. Combot - Su Ver Leyla
15. Mokujin - İndim Dere Kenarına Su Getiriyom Benim Yare
16. Bryan - Deliyim (Harika Avcı İle Düet)
17. Feng Wei - Kulağımdan Öp Beni (Sinan Özen ile Düet)
18. Baek Doo Sann - Benim Biricik Annem Gel Öp Oğluşunu
19. Anna Williams - Kötü Yoldaki Çilelerim
20. Kuma, Panda, Alex, Roger, Gon, Ogre - Ben İnsan Değilmiyim?

Albümün CD fiyatı 20.000.000 TL. Kaset Fiyatı İse 15.000.000 TL.

10) Kazuya Gözlüğü = Hiç mi merak etmediniz Kazuya volkandan kurtuldu sapasağlam çakı gibi döndü 2 saatte Tekken turnuvasına yetişti hangi ara bu amına kodumun oğlu gözlüğü aldı da piyasa yapıyo demedinizmi? Dediniz dediniz, işte bu yüzden açıklama gelii, Kazuya gelirkene yolda gördüğü köylü kızına (yani serhat) tecavüz eder. Tecavüz eder etmez Serhatın arkadaşları bunu linç etmek üzere aniden saldırmaya başlar tırsıp kaçmaya başlayan göt oğlanı Kazuya kendini kamufle etmek için küçük bir çocuktan (yani turgut) gözlüğünü alır ve çocuğa iki şamar çekip kaçar. İşte gözlüğün sırrı. Gözlük U.V ışınlarına karşı korunmasız bi boka yaramayan 5-6 milyonluk ucuz gözlüklerdendir. Satma amacımız size Kazuya gözlüğü diye yutturup paraları cukka etmektir. Alana bravo almayanı Kazuya siksin E mi? Yeh de GOCAMAN!!!


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !